CZ | EN
E-SHOP

Portfólio

Svatby

Přítmí, mírné osvětlení - prázdný parket, kde za zvuku romanticky laděného saxofonu tančí zamilovaný - čerstvě oddaný pár. Kolem se tvoří hlouček svatebních hostů, kteří se při poslechu linoucí se romantické hudby pohupují do rytmu. Příjemné melodické saxofonové tóny v každém navozují pocit neobyčejné romantiky a umocňují poetické kouzlo dané společné chvíle prožité s nevěstou a ženichem.

René je saxofonista známý především pro svůj jedinečný melodický přístup k hudbě, a proto mezi jeho výsady patří zejména romantické písně. A to je jedním z hlavních důvodů, proč si jej lidé objednávají na svatby, avšak výjimkou není ani velmi známé romantické gesto - hraní pod oknem. Splynutí radosti z hudby, citu pro jedinečnost okamžiku spolu s půvabem romantického saxofonu, vždy zaručuje ojedinělý a famózní zážitek, který je do konce života nezapomenutelný.

K dispozici zde naleznete seznam písní pro první tanec, z kterého si nevěsta s ženichem mohou vybrat jejich oblíbenou píseň a prožít tak hluboký společný okamžik tance, který v nich zůstane po celý život.

Celkově ohledně hudební produkce na svatbách nabízím:
  • hraní na obřadu (možnost produkce i v přírodě)
  • při slavnostním obědu (večeři) klidný a příjemný Smooth jazz
  • romantický set s prvním tancem pro ženicha a nevěstu
  • taneční set moderní hudby prověřený po klubech po celé ČR 

Playlist romantických písní pro první tanec ke stažení zde.

                       

Detaily vystoupení

Styl:super romantický
Interpreti:Whitney Houston, Beyonce, Kenny G ...
Písně:playlist ke stažení
Saxofony:sopran, alt, tenor
Délka:dle domluvy

Sponzoři